fbpx

PROGRAMOS_STOVYKLOS_STEAM stovykla “Ateities kodas”

Amici Art ir stovyklos partneris MAXIMA kviečia moksleivius į STEAM mokslo sričių  dienos stovyklą  Kaune

Stovyklos tikslas – didinti moksleivių susidomėjimą̨ gamtos mokslais, informacinėmis technologijomis, programavimo kalbomis, matematika, ugdyti mokinių kūrybiškumo, iniciatyvumo ir verslumo kompetencijas bei padėti pasirinkti būsimąją profesiją, sudaryti sąlygas moksleiviams būsimas kompetencijas panaudoti, sprendžiant susidariusias globalias problemas, tokias kaip: sveika gyvensena, produktyvumas, ekologija ir kt.

Stovyklos programa pagrįsta nuoseklumo, bei projektinio mokymosi principais. Programos metu moksleiviai konstruos, programuos, spausdins 3D spausdintuvu savo padarytus mini projektėlius, dalyvaus ekskursijose ir mokysis dizaino bei kitų STEAM mokslo sričių!

 

Paskubėk registruotis, nes vietų kiekis ribotas!

Stovyklos vieta: Kauno viešoji biblioteka Radastų g. 2, kabineto nr. 315

Kada:  Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 10-13val. iki rugsėjo 1d.

Resgistruokitės el. p. menumokykla@inbox.lt arba mūsų svetainėje www.menumokykla.lt

 

http://menumokykla.lt/?page_id=507