fbpx

IŠLIKIMO MOKYKLĖLĖ

 

  Ši programa yra populiariausia mūsų mokykloje – ją lanko virš 200 vaikų. Šiuo metu programa vykdoma Kaune ir Kauno rajonuose ir Vilniuje! 

Programos tikslas – pasitelkiant neformalius ugdymo būdus mokyti vaikus saugumo. Siektina, kad mokiniai patys atpažintų, įvardytų grėsmę ir pavojų keliančias situacijas, būtų pasirengę imtis praktinių veiksmų, kad būtų išsaugota gyvybė ir sveikata, aplinka ir turtas. Visus užsiėmimus veda savo srities specialistai, tad jie stengiasi ne tik išmokyti vaikus savo srities meno, bet ir motyvuoti pasirenkant profesiją.

  Programoje vaikai mokosi plaukimo įgūdžių, saugaus elgesio su gyvūnais, orientavimosi pagrindų, praktikuojasi kaip ir kada išsikviesti pagalbą, kai aplinkui nėra aiškių nuorodų, kaip elgtis tamsiu paros metu, kaip atpažinti užpuoliką. Taip pat vaikai įgija žinių kaip apsisaugoti nuo psichologinio smurto, patyčių. Į programos kursą taip pat įeina pirmosios pagalbos mokymas, kuris yra itin svarbus, kad vaikai išmoktų saugoti save ir kitus. 

 

  Vaikai ne tik smagiai leidžia laiką orientacinėse varžybose ir plaukimo pamokose, bet taip pat dalyvauja viktorinose, susitinka su policijos, gaisrininkų pareigūnais, paramedikais, kaniterapeutais, kineziterapeutais ir kitais žymiais visuomenės veikėjais. Ši programa yra ne tik reikalinga, bet ir labai smagi vaikams.  

 

Į programą įeinantys moduliai:

 Baseinas 

 Pirmoji pagalba 

 Policijos pamokėlės 

 Gairinės pamokėlės 

 Kineziterapija 

 Kaniterapija 

 Orientacinės varžybos 

 Psichologijos pamokėlės 

 

 Programos kaina – NVŠ krepšelis + 5eur.*