Mokymosi programos

Mokymosi programos 2016 – 2017 m.

Šiuo metu VšĮ „Amici Art“ vykdo savo veiklą Vilniuje, Kaune ir Kauno rajone.

Žmogaus saugos programa:

ši programa skirta mokyklinio amžiaus vaikams. Programos tikslas – pasitelkiant neformalius ugdymo būdus mokyti vaikus saugumo. Programoje vaikai mokosi plaukimo įgūdžių, saugaus elgesio su gyvūnais, orientavimosi pagrindų, vaikai praktikuojasi kaip ir kada išsikviesti pagalbą, kai aplinkui nėra aiškių nuorodų, kaip elgtis tamsiu paros metu, kaip atpažinti užpuoliką. Taip pat vaikai įgija žinių kaip apsisaugoti nuo psichologinio smurto, patyčių. Į programos kursą taip pat įeina vienas svarbiausių kursų – pirmosios pagalbos, kuris yra itin svarbus, vaikams išmokti saugoti save ir kitus.

Ši programa yra populiariausia mūsų mokykloje – ją lanko virš 200 vaikų. Vaikai ne tik smagiai leidžia laiką orientacinėse varžybose ir plaukimo pamokose, bet taip pat dalyvauja viktorinose, susitinka su policijos, gaisrininkų pareigūnais, paramedikais, kaniterapais, kineziterapiautais ir kitais žymiais visuomenės veikėjais. Ši programa yra ne tik reikalinga, bet ir labai smagi vaikams.

Programos kaina – 20 eurų/mėn.

Su NVŠ krepšeliu 5 eurai/mėn.

Hack programavimas. Ši programa skirta mokyklinio amžiaus vaikams, kurie nori išmokti vienos svarbiausių 21a. kalbų  – programavimo. Programa yra itin smagi mokiniams, kuriems patinka greitas rezultatas. Moksleiviai mokosi kaip sukurti programėles (app), žaidimus,  internetinį puslapį, pasitelkiant programavimo kalbą. Moksleiviai dirba grupėse, todėl smagu dalyvauti su savo draugais.

Programa paremta projektinio darbo principu, todėl sugalvotą idėją mokslo metų – semestro pabaigoje mokinių grupės pristato visuomenei.

Semestro pabaigoje mokiniams bus įteikiami – kompiuterinio raštingumo pažymėjimai, o geriausio sugalvoto ir įgyvendinto projekto autoriai bus apdovanojami prizais.

Programos kaina – 20 eurų/mėn.

Su NVŠ krepšeliu 5 eurai/mėn.

Anglų kalbos pagrindai – kalbėjimas ir tarimas (Vilnius): 

Daugiakultūrėje visuomenėje kalbų išmanymas tapo vertybe. Anglų kalba yra bene labiausiai vartojama kalba pasaulyje. Vaikams girdimos anglų kalbos tikai netrūksta, tačiau kalbėjimo praktika yra būtina. Mūsų anglų kalbos mokytojas iš Anglijos, pasiūlys ne tik įdomių ir linksmų kalbėjimo temų, žaidimų, bet ir padės tobulinti tarimo žinias.

Dailiojo čiuožimo programa:

Dailusis čiuožimas yra puikus būdas atskleisti mokinių menines, kūrybines savybes kartu puoselėjant sveikatą, sveiką gyvenimo būdą, taisyklingą laikyseną, lankstumą, grakštumą. Programoje ugdomas bendras sąmoningumo ir aktyvumo supratimas, racionalus fizinio ir poilsio krūvio kaitaliojimas, plėtojamos sporto ir meninės kompetencijos.

Estetinio lavinimo programa:

Estetinio lavinimo programoje mokinių laukia dviejų meno šakų susiliejimas. Muzika ir dailė – viena kitą papildančios meno šakos padės stiprinti mokinių kūrybišką smegenų darbą, skatins vaizduotės plėtrą, ugdys gebėjimus kurti meninius kūrinius iš neįprastų medžiagų.

Gitaros programa:

Gitara yra nuostabus instrumentas, puikiu akustiniu skambesiu virpinantis kiekvieno žmogaus širdį. Programoje gali mokytis tiek pradedantieji, tiek jau turintys skambinimo įgūdžius mokiniai. Programoje numatytos grupinės pamokos

Dainavimo programa:

profesionalūs ir scenoje patyrę dainavimo mokytojai ne tik ugdys mokinių dainavimo įgūdžius, bet ir skatins koncertinę veiklą, dalyvavimą konkursuose, festivaliuose, koncertuose ir kituose renginiuose. Tai puiki programa norintiems išmokti dainuoti, tinkamos sceninės kultūros, scenos judesio

Smuiko griežimo ansamblio programa:

Smuiko griežimo ansamblio programos tikslas – skatinti jaunų mokinių norą domėtis styginiais griežiamaisiais instrumentais, suteikti reikiamas menines žinias, ugdyti griežimo gebėjimus. Įdomus repertuaras skatins mokinių koncertinę veiklą, o darbas grupėje socialinius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Fortepijono programa:  

Programa skirta norintiems išmokti užburiančio fortepijono garsų. Tai lyg meditacija, kurioje lavinama abu smegenų pusrutuliai, o garsą išgauni vos paspaudęs klavišą. Fortepijono programos mokinių laukia  kelionė epochų laiku, nuostabūs įspūdžiai ir nauji gebėjimai garantuoti. Pamokos yra grupinės – iki trijų žmonių vienoje pamokoje.